Skip to main content

Ranking skupów aut w Wielkopolsce – zobacz nasze top 10

Legalnie działający skup aut to miejsce, w którym szybko i bezpiecznie sprzedasz niepotrzebny samochód. Bez względu na to, czy Twoje auto jest sprawne, czy zaniedbane i nienadające się do dalszej jazdy, skup aut zapłaci Ci gotówką od ręki. Zamierzasz sprzedać używany samochód, ale obawiasz się trafić na nieuczciwych kupujących? A może zależy Ci na czasie, bo potrzebujesz pieniędzy na zakup nowego samochodu? Tym bardziej skontaktuj się ze sprawdzonym skupem aut, który odkupi od Ciebie stary pojazd nawet tego samego dnia. Przedtem jednak zobacz nasze top 10 – ranking polecanych skupów aut w Wielkopolsce.

1. Zasada Skup aut Poznań

Skup aut Zasada to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Przyjmuje nie tylko samochody osobowe wszystkich marek bez względu na model, rocznik czy przebieg, ale także samochody dostawcze, uszkodzone i powypadkowe. Oferuje bezpłatną wycenę i odbiór pojazdu własnym transportem. Skupuje auta na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Płaci gotówką lub przelewem natychmiastowym.

Jeśli zastanawiasz się jeszcze, czy używane auto można szybko sprzedać, za cenę odpowiadającą jego wartości i bez ponoszenia dodatkowych kosztów, nie trać czasu i skontaktuj się ze skupem aut Zasada. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową, wypełnisz formularz online, a pracownik skupu odpowie na Twoje zgłoszenie tak szybko, jak to możliwe.

Zasada Skup aut Poznań
ul. Sikorskiego 42/13
61-537 Poznań
Tel: 608 559 292
www: https://zasada24.pl

Skup aut Zasada Poznań

2. MS Auto Car

MS Auto Car jako profesjonalny skup samochodów używanych w Wielkopolsce zapewnia rzetelną obsługę i wycenę każdego pojazdu. Zajmuje się nie tylko skupem i sprzedażą aut, ale także oferuje pomoc drogową. Dysponuje specjalistycznymi lawetami do przewozu samochodów uszkodzonych i całkowicie niesprawnych. Sprzedając pojazd w skupie MS Auto Car, możesz liczyć na ekspresową i darmową wycenę, pomoc załatwieniu formalności i gotówkę od ręki.

MS Auto Car
ul. Górecka 7
60-201 Poznań
Tel: 796 725 720

MS Auto Car - skup aut za gotówkę

3. Skupujemy Auta

Firma Skupujemy Auta wychodzi naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą szybko i bezpiecznie pozbyć się niechcianych samochodów, zarówno sprawnych, jak i uszkodzonych. Skupuje używane auta wyprodukowane po 2003 roku – osobowe, dostawcze, zabytkowe i sprowadzone z zagranicy. Oferuje ekspresową wycenę, zapłatę w dowolnej formie i darmowy odbiór pojazdu od klienta z Poznania i nie tylko.

Skupujemy Auta
ul. Chopina 188
96-500 Sochaczew
Tel: 600 556 655

Skupujemy Auta - skup samochodów

4. Tom Car

Skup aut Tom Car działa na terenie województwa wielkopolskiego. Stawiając na zadowolenie każdego klienta, gwarantuje bezpieczeństwo, indywidualne podejście i najwyższą cenę za każde auto. Skupuje samochody osobowe, dostawcze i terenowe od osób prywatnych i firm. Przyjmuje pojazdy bez ważnego przeglądu, bez ubezpieczenia, uszkodzone mechanicznie, zabytkowe i kolekcjonerskie. Załatwia wszystkie formalności i płaci w wygodny dla klienta sposób.

Tom Car
Tel: 605 578 578

Tom Car - skup aut Wielkopolska

5. Moto-Home

Moto-Home z siedzibą w Poznaniu to firma specjalizująca się w skupie, sprzedaży i zamianie samochodów na terenie Wielkopolski. Działając na rynku motoryzacyjnym od wielu lat, gwarantuje legalne transakcje i rzetelną obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmuje się złomowaniem pojazdów. W skupie Moto-Home sprzedasz nie tylko auto w dobrym stanie technicznym z każdego rocznika, ale także auto uszkodzone lub powypadkowe. Możesz liczyć na bezpłatny odbiór pojazdu i szybką zapłatę.

Moto-Home
ul. Szczepankowo 149
61-313 Poznań
Tel: 880 805 804

Moto-Home - skup samochodów Poznań

6. Auto Professional

Firma Auto Professional to zespół pasjonatów motoryzacji z bogatym doświadczeniem w skupie aut używanych. Gwarantuje rzetelną wycenę i indywidualne podejście do klientów. Skupuje auta osobowe, terenowe i dostawcze bez względu na markę, rocznik czy stan techniczny. Ofertę kieruje również do właścicieli samochodów powypadkowych, uszkodzonych, poleasingowych i flotowych. Skup Auto Professional obsługuje klientów z Wielkopolski przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Auto Professional
Tel: 690 002 005

Auto Professional - skup aut za gotówkę Poznań

7. Kapral-Car

Kapral-Car w Poznaniu to nie tylko legalny skup aut, ale także stacja demontażu pojazdów. Skupuje wszystkie typy aut używanych – zarówno w dobrym stanie, jak i uszkodzone, skorodowane czy zalane. Przyjmuje pojazdy nieprzerejestrowane i z wieloma umowami. W skupie Kapral-Car szybko i bezpiecznie sprzedasz auto każdej marki. Zapłatę otrzymasz gotówką lub przelewem. Możesz liczyć na darmowy odbiór pojazdu z dowolnego adresu w Poznaniu.

Kapral-Car
Mamlicz 145
88-190 Barcin
Tel: 501 551 789

Kapral Car - skup samochodów Wielkopolska

8. Scrabcar

Scrabcar zajmuje się skupem i złomowaniem samochodów oraz sprzedażą części samochodowych. Na korzystnych warunkach skupuje wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny. Umożliwia szybką sprzedaż samochodu osobowego, dostawczego lub specjalistycznego. Przyjmuje auta powypadkowe, bez ważnego ubezpieczenia i nienadające się do naprawy. Gwarantuje uczciwą wycenę, odbiór pojazdu i rozliczenie w gotówce.

Scrabcar
Kosztowo 86C
89-300 Kosztowo
Tel: 726 610 723

Scrabcar - skup samochodów Poznań

9. Jedynka

Skup aut Jedynka z Poznania kieruje swoją ofertę do właścicieli pojazdów używanych, ale nie starszych niż 10 lat. Przyjmuje samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i terenowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zaniedbane, niesprawne czy spalone. Dysponując lawetą, odbiera pojazdy od klientów. Gwarantuje ekspresową wycenę, pomoc w wyrejestrowaniu auta w miejskim wydziale komunikacji i szybką zapłatę.

Jedynka
ul. Poplińskich 11/23
61-573 Poznań
Tel: 609 200 957

Jedynka - najlepsze skupy samochodów w Wielkopolsce

10. Best

Skup samochodów Best z siedzibą w Poznaniu to firma z pasją do motoryzacji i bogatym doświadczeniem w skupie pojazdów używanych. Umożliwia bezproblemową i szybką sprzedaż nie tylko samochodów osobowych, ale także dostawczych i ciężarowych. Przyjmuje auta wszystkich marek i roczników, bez względu na stan techniczny. Zajmuje się kasacją pojazdów. Skup aut Best zapewnia profesjonalną wycenę i szybki dojazd do klienta.

Best
ul. Działoszycka 29
61-333 Poznań
Tel: 539 330 999

Best - ranking skupów samochodów

Dodaj komentarz