Skip to main content

Ranking pomocy drogowych dla aut ciężarowych — Polska

Pomoc drogowa to nieocenione wsparcie nie tylko dla kierowców samochodów osobowych, ale również i dla tych, którzy podróżują znacznie większymi środkami transportu. Przedstawiamy więc ranking pomocy drogowych dla aut ciężarowych, który warto mieć zawsze przy sobie, zarówno w krótkich, jak i tych znacznie dłuższych trasach.

Pomoc Drogowa Jarex Wrocław

Pomoc drogowa Jarex, z siedzibą przy ul. Fabrycznej 11X/10, 50-231, której ofertę można sprawdzić pod adresem www.pomocdrogowatirwroclaw.pl, świadczy swoje usługi na terenie Wrocławia, autostrady A4, drogi S8 i Trzebnicy. Kierowcy mogą tutaj liczyć na całodobowe wsparcie lawety, holowanie oraz fachową pomoc na drodze.

TeleHol

TeleHol działa przy ul. Gdyńska 28, 73-110 Stargard, a swoje usługi świadczy na terenie Stargardu i okolic. Pracownicy dysponują tutaj nie tylko fachową wiedzą, ale również specjalistycznym sprzętem, pozwalającym na bezpieczne holowanie każdego rodzaju pojazdu.

Pomocdrogowa.com.pl

To fachowa pomoc drogowa, która swoje usługi świadczy na terenie Małopolski, Śląska, woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego, a także poza granicami kraju. W ofercie firmy znajduje się transport i holowanie pojazdów ciężarowych, wyciąganie z rowu, dowóz paliwa, a nawet zabezpieczenie miejsca kolizji.

Auto Czok. Centrum Pomocy Drogowej

Pod adresem 46-022 Kępa k. Opola, ul. Wróblińska 17b działa firma Auto Czok. Oferuje ona holowniki i lawety, umożliwiające bezpieczny transport samochodów ciężarowych oraz bogato wyposażony warsztat samochodowy. To idealne rozwiązanie w przypadku awarii na terenie Opola lub na autostradzie A4.

RL Kapustka – Profesjonalna Pomoc na Drodze

Firma działa pod adresem 41-403 Chełm Śląski, ul. Kurpińskiego 1, a swoje usługi świadczy na autostradzie A4 i A1. W zakres oferty wchodzi mobilna pomoc fachowców na drodze, choć pracownicy dysponują również sprzętem, umożliwiającym przewiezienie aut ciężarowych do warsztatu.

AM Auto

Siedziba firmy mieści się pod adresem Mała Góra 14c/73, Kraków, choć AM AUTO świadczy pomoc nie tylko na terenie Krakowa, ale również i w jego okolicach oraz na autostradzie A4. Kompleksowe usługi doceniają właściciele samochodów osobowych i kierowcy ciężarówek, którym przydarzyła się awaria w tym rejonie.

Warszawa-laweta.pl

To oferta dla tych, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia na terenie stolicy. Firma działa przy ul. Mazurskiej, 05-220 Zielonka k. Warszawy, oferując mobilny serwis i wulkanizację, dowóz paliwa, jak i transport oraz holowanie ciężarówek.

Friedberg

Firma mieści się przy ul. Staszica 45, 42-600 Tarnowskie Góry, oferując swoje wsparcie kierowcom samochodów ciężarowych na obszarze miast, takich jak Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów czy Katowice. To również pomoc drogowa, umożliwiająca holowanie tirów na autostradzie A1, A4, DK78, DK88 DTŚ, choć z jej usług można skorzystać również na obszarze całego kraju.

ROBMAR

Na terenie woj. pomorskiego, pod adresem 82-100 Nowy Dwór Gdański, Rychnowo Żuławskie 16, działa firma ROBMAR, oferująca holowanie ciężarówek w Nowym Dworze Gdańskim i jego okolicach. Na sprawny transport pozwala tutaj nie tylko doświadczenie zespołu, ale również odpowiednie zaplecze techniczne.

Włodarczyk Serwis

Włodarczyk Serwis specjalizuje się w holowaniu samochodów ciężarowych. Siedziba firmy mieści się pod adresem Sudołów 90B, 28-300 Jędrzejów, ale jej kompleksowe usługi świadczone są na terenie woj. małopolskiego i świętokrzyskiego.

Dodaj komentarz